František (FOX)

Ahoj, děti mě znají jako Foxe, hlavního instruktora a zdravotníka. Mimo to jsem hnacím motorem a mozkem celého projektu. Více než 12 let se věnuji nejenom práci s dětmi na různých táborech a školách v přírodě, ale i spolupořádám a moderuji různé dětské, sportovní a zážitkové akce včetně festivalů. Stále mám v sobě hravost a duši dítěte 🙂 takže tábory a akce s dětmi jsou pro mě za odměnu! A ano, ve FoxCampClubu to děláme prostě jinak! Tak přijďte a uvidíte....

Lucka

Ahoj, jmenuji se Lucka a stojím v pozadí celého projektu. Ráda Vám pomůžu s administrativními záležitostmi a vším, co Vás bude zajímat.

Instruktoři

PhDr. Mgr. Hanka Zdražilová

Ahoj, jmenuji se Hanka. Jako instruktorka jsem na dětských táborech pracovala od 15-ti let, poté jsem byla od svých 18-ti let jako vedoucí. Momentálně pracuji jako učitelka na 1.stupni základní školy, má praxe speciálního pedagoga čítá přes 20 let. Kromě školní výuky vedu též tvořivé kroužky pro děti (Výtvarné kroužky, Tvořivé dílničky, Moderní účesy, Výrobu šperků, Keramiku, Tanečky, Sportovní hry apod.). Pracovala jsem i jako vychovatelka a hospodářka, nyní jsem také Metodik prevence patologických jevů a Koordinátor ŠVP. Práci s dětmi prostě miluji 🙂 naplňuje mě, a proto se těším na společné zážitky ve FoxCampu, protože je to jeden z mála příměstských táborů, kde to děláme prostě jinak!

hanka_zdrazilova

Laura

Ahoj, jmenuji se Laura. Mezi mé největší záliby patří sport, věda a hlavně děti. Práci s dětmi se intenzivně věnuji již tři roky a FoxCamp jsem si vybrala pro možnost seberealizace a příležitosti nových posunů. Líbí se mi jejich myšlenka DĚLAT to jinak ...:) Ptáte se jak? Tak přijďte a uvidíte ...

Celý náš tým dbá na bezpečnost dětí a dodržuje veškerá bezpečnostní pravidla při pohybových i jiných aktivitách. Jsme zodpovědní za kontrolu stavu prostor, sportoviště, sportovního vybavení a vybavení určeného pro dané téma.